Kurumsal İndirimler

ÖZEL BATIKENT UĞUR OKULLARI A.Ş., Öğrencinin bursluluk sınavında kazandığı burs indirimi hariç işbu protokolle Okulun liste fiyatı  üzerinden % 50 (elli) indirim yapacaktır. Bahse konu indirim sadece eğitim ücreti üzerinden hesaplanacak olup; eğitim ücreti haricindeki kitap, kıyafet, yemek, servis, genel gider vs kalemlerini kapsamamaktadır. Bursluluk oranının protokolle sağlanan indirimden fazla olması halinde bursluluktan kazanmış olduğu indirim uygulanacaktır. Hiçbir şekilde personele % 50’in altında indirim uygulanmayacaktır.

İNDİRİM YAPILACAK OKULLARIN LİSTESİ

Okulun Adı Adresi İrtibat Telefonu
Batıkent Uğur Okulları Yeni Batı Mah. Başkent Bulvarı 2372.Sok. No:Y.mahalle/Ankara

(312) 2356 60 40

(549) 647 42 06
Balgat Uğur Okulları 1419 Cad. No:9-11 Balgat-Çankaya/Ankara (312) 285 28 01-02
Bağlıca Uğur Okulları Kuzupınar Cad. No:4/A-B Bağlıca-Etimesgut/ANKARA (312) 502 10 00

KARACAN EĞİTİM KURUMLARI, Türkiye' deki bütün şubelerde geçerli olmak üzere, liste fiyatı üzerinden Anadolu Lisesi için %15, Okul Destek Kursları için %15 ve Yabancı Dil Kursları için %15 olmak üzere belirtilen indirimleri sağlayacaktır.(Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

BAHÇEŞEHİR EĞİTİM KURUMLARI, Merkeze bağlı okullarda öğrencilere erken kayıt indirimi ve öğrencinin bursluluk sınavında kazandığı burs indirimi hariç yeni kayıtta eğitim ücreti üzerinden % 15 (yüzde onbeş) indirim yapacaktır. Kayıt yenileme öğrencilerine, erken kayıt indirimi hariç, herhangi bir indirim uygulanmayacaktır. Bahse konu indirim sadece eğitim ücreti üzerinden hesaplanacak olup; eğitim ücreti haricindeki kitap, kıyafet, yemek, servis, genel gider vs kalemlerini kapsamamaktadır. Toplam uygulanan genel indirim % 25’in üzerinde olduğunda personele belirtilen diğer indirim uygulamaları devam etmeyecektir.(Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.) 

UĞUR EĞİTİM KURUMLARI, Merkeze bağlı okullarda öğrencilere erken kayıt indirimi ve öğrencinin bursluluk sınavında kazandığı burs indirimi hariç ilk kayıtta eğitim ücreti üzerinden % 10 (on) indirim yapacaktır. Bahse konu indirim sadece eğitim ücreti üzerinden hesaplanacak olup; eğitim ücreti haricindeki kitap, kıyafet, yemek, servis, genel gider vs kalemlerini kapsamamaktadır. (Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

MİLLİ EĞİTİM VAKFI KOLEJLERİ, Okul öncesi, İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimi alacak olan yeni kayıt öğrencilerine (Anaokul,1.sınıf,5.sınıf ve 9.sınıf) % 5 (yüzde beş) indirim yapılacaktır. İndirim MİLLİ EĞİTİM VAKFI KOLEJLERİ’ nin Ankara, İstanbul (Büyükçekmece ve Basınköy) ve İzmir şubelerini de kapsamaktadır. (Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

ÖZEL TARHAN KOLEJİ, okul öncesi, ilkokul ve ortaokul eğitimi almakta olan öğrencilerden; Şehit ve Gaziler: Ücretsiz (MEB, Yönetmeliği Kontenjanı Kapsamında), Ana Sınıfı: %15, 1. Sınıf: Kontenjan müsait değildir. 2-3-4. Sınıflar: %20, 5.Sınıf: %25, 6-7-8. Sınıflar: %30 oranında indirim uygulanacaktır. (Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

EROL ALTACA KOLEJİ, okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimi almakta olan öğrencilere % 50 (yüzde elli) indirim yapacaktır. Ayrıca, Şehit ve Gazi çocuklarına % 60 (yüzde altmış) özel başarı bursu OKUL tarafından ödenecektir. (Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

AKA OKULLARI, okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimi almakta olan öğrencilere % 30 (yüzde otuz) indirim yapacaktır. İndirim AKA OKULLARI’ nın İstanbul, Tekirdağ ve Çorlu şubelerini de kapsamaktadır.Ayrıca, şehit çocuklarının tüm eğitim giderleri (eğitim, yemek, servis ve kıyafet) OKUL tarafından karşılanacaktır. (Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

BÜYÜK KOLEJ, Ankara ilinde Okul öncesi, İlkokul, Ortaokul ve Lise düzeyinde faaliyet göstermektedir.Türk Silahlı Kuvvetleri Eğitim Vakfı tarafından yönlendirilen öğrencilere, % 10 (yüzde on) indirim yapacaktır. Eğitim Kurumu tarafından açılacak burs sınavlarında başarılı olan öğrencilere eğitim bursu verilecektir. Ancak, öğrenciler eğitim bursu veya kurum indirimi arasında tercih yapacaktır.(Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

CENT KOLEJİ, İstanbul ilinde Okul öncesi, İlkokul, Ortaokul ve Lise düzeyinde faaliyet göstermektedir. Türk Silahlı Kuvvetleri Eğitim Vakfı tarafından yönlendirilen öğrencilere, yapacağı mülakat ve Düzey Belirleme Sınavı sonucuna göre % 25-50 oranında indirim yapacaktır. Ayrıca, şehit ve gazi çocukları Eğitim Kurumun’dan ücretsiz olarak faydalanacaktır. (Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

GÜÇ KOLEJİ, Ankara ilinde ilkokul, ortaokul ve lise eğitimi almakta olan öğrencilere, peşin ödemede % 17 (yüzde on yedi), 10 taksit ödemede ise % 12 (yüzde on iki) indirim yapacaktır.(Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

ADANA ÖZEL ORTADOĞU KOLEJİ, okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimi almakta olan öğrencilere, erken kayıt indirimi hariç% 20 (yüzde yirmi) ilave olarak indirim yapacaktır. (Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

SAMSUN UĞUR ANADOLU LİSESİ, Erken kayıt indirim hariç; Anadolu Lisesinde %20, Özel Eğitim Kursunda %20, Etüt Eğitim Merkezinde %20 oranında indirim sağlamaktadır.(Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

FİNAL OKULLARI ANTALYA ŞUBESİ, Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Liselerinde %25 oranında indirim sağlamaktadır. Bu İndirim sadece Antalya şubesinde geçerlidir. (Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

KORU KOLEJİ, Okula kayıt yaptıranlara %20 oranında indirim sağlanmaktadır. (Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

TÖMER DİL KURSLARI‘ nda, liste fiyatı üzerinden %40 indirim uygulanması sağlanmıştır. Ayrıca Yabancı Dil Sınavı Hazırlık Kurslarında da (YDS) liste fiyatı üzerinden % 40 indirim uygulanmaktadır.TÖMER’in Türkiye’deki bütün şubelerinde (Ankara, Antalya, Alanya, Bursa, İzmir, İstanbul (Kadıköy & Taksim) ve Samsun) indirim oranları geçerlidir. (Bu İndirimden TSK Mensubu ve Emekli Personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ, lisansüstü öğrencilere % 30 (yüzde otuz) indirim yapacaktır. Ayrıca, terör şehidi ve gazi çocuklarına aşağıda belirtilen şartlara göre % 100 (yüzde yüz) oranında eğitim bursu ÜNİVERSİTE tarafından ödenecektir. Çankaya Üniversitesi’ne % 50 Burslu, % 25 Burslu ve Burssuz lisans programlarına yerleşen öğrencilerden terör şehidi çocuğu olanlara her fakülteden 1 öğrenciye, Meslek Yüksek okulu’nun % 50 Burslu ve % 25 Burslu ön lisans programlarına yerleşen öğrencilerden terör şehidi veya terör gazisi çocuğu olan 3 öğrenciye, Genelkurmay Başkanlığı’ nca da belgelenmesi sonucunda % 100 ÜNİVERSİTE’den burs verilecektir. (Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ, Lisansüstü ve Sürekli Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen sertifika programlarında öğrencilere % 25 (yüzde yirmibeş) indirim yapacaktır.(Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ, Lisansüstü öğrencilere % 20 (yüzde yirmi) indirim yapacaktır.(Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

GEDİK ÜNİVERSİTESİ, lisans üstü öğrencilere %50 (yüzde elli) indirim yapacaktır.Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ, Sosyal Bilimler Enstitüsü (Klinik Psikoloji Hariç) % 25, Yüksek Lisans Programlarında (Klinik Psikoloji Hariç), 5-9 Kişilik Gruplara % 30, 10-20 Kişilik Gruplara % 35, 21 ve Üzeri Gruplara % 40, Sürekli Eğitim Merkezi programlarında % 25 , indirim uygulayacaktır.(Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.